See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: On-site dedicated support and spare parts
Beskrivning: Preventive on-site service and support of Illumina instruments.
Intern identifierare: HS-2025-1794
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000