8457-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Service och underhåll av värmepumpsprodukter i tvättstugor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService och underhåll av värmepumpsprodukter i tvättstugor
BeskrivningUpphandlingen omfattar service och underhåll av värmepumpsprodukter, såsom torktumlare, torkskåp och avfuktare, i tvättstugor.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123436:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39713200 Tvätt- och torkmaskiner, 42533000 Delar till värmepumpar