2. Förfarande
Förfarande
Titel: Organisations- och ledarskapsutveckling
Beskrivning: Arbetsförmedlingen upphandlar ett ramavtal avseende konsultstöd inom organisationsutveckling, ledningsgruppsutveckling samt ledarskapsutveckling. Efterfrågade insatser ska utvecklas och ske i nära samarbete med Arbetsförmedlingens interna resurser (HR, utvecklingsenheter, linjechefer).
Intern identifierare: Af-2025/0110 2900
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Ramavtalet omfattar konsultstöd inom organisationsutveckling, ledningsgruppsutveckling samt ledarskapsutveckling. Efterfrågade insatser ska utvecklas och ske i nära samarbete med Arbetsförmedlingens interna resurser (HR, utvecklingsenheter, linjechefer).
Intern identifierare: 1821457-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: 1821459-1
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster