2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kärl för FNI (Glas och metall), Gästrike återvinnare
Beskrivning: Gästrike återvinnare upphandlar kärl för fastighetsnära insamling för fraktionerna glas(färgat och ofärgat) samt metall.
Intern identifierare: 50001
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221220 Kärl
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kärl för FNI (Glas och metall), Gästrike återvinnare