2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för läkemedelsförsörjning och materialförsörjning
Beskrivning: Upphandling avseende Systemstöd för läkemedelsförsörjning och materialförsörjning till Region Dalarna.
Intern identifierare: HSN 2023/11045
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48430000 Programvara för lagerförvaltning, 48814000 Medicinska informationssystem, 79991000 Lagerhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Systemstöd för läkemedelsförsörjning och materialförsörjning
Ytterligare klassificering (cpv): 48782000 Programvara för lagerhantering
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Systemstöd läkemedelsförsörjning och materialförsörjning