84601-2021 - ÄndringSverige-Ludvika: Målning
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Måleriprodukter samt vinylclick för löpande underhåll
Referensnummer: 02-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45442100 Målning
II.1.4.
Kort beskrivning
Hedemorabostäder AB bjuder in till anbudsgivning gällande måleriprodukter samt vinylclick för löpande underhåll.