84605-2021 - ÄndringSverige-Gustavsberg: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Charlottendalshallen
Referensnummer: 2020KS/0596
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppförande av ny sporthall med tillhörande aktivitetsområde