2. Förfarande
Förfarande
Titel: Redskapsbärare/multifunktionsfordon
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 16700000 Traktorer
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon, 34143000 Fordon för vinterväghållning, 34144420 Saltspridare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: 1