See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sjukvårdsmaterial
Beskrivning: Upphandling avseende sjukvårdsmaterial till samtliga 12 kommuner i Kalmar län.
Intern identifierare: U-053-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1706412-680794e60b5d2b368132ba2c
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1706413-680794e60b5d2b368132ba2f