See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre skötsel Kulturfastigheter
Beskrivning: Yttre skötsel.
Intern identifierare: 24/108
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000