See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggarbeten Gagnef
Beskrivning: Är ni Gagnef kommuns nya byggentreprenör? Gagnef kommun upphandlar nu dessa tjänster, där det inom byggarbeten ingår en roll som byggprojektledare och samordnare. Kommunen avser att teckna avtal med flera leverantörer i rangordning. Välkommen att lämna ert bästa anbud i upphandlingen av Byggarbeten i Gagnef kommun!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103803:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45420000 Snickerimonteringar, 45421000 Snickeriarbeten