Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg
Leveransplats
Del av land (NUTS): Norrbottens län (SE332)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 300 000 000,00 SEK