2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ombyggnad av förskola till LSS Bostäder
Beskrivning: Befintlig förskola ska byggas om till LSS Bostäder (6st)
Intern identifierare: 8517
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211100 Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder