See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Humanoid robot on a mobile base
Beskrivning: EECS aims to purchase a Humanoid robot on a mobile base with a dual-arm system.
Intern identifierare: HS-2025-2376
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: General part
Beskrivning: purchase a Humanoid robot on a mobile base with a dual-arm system.
Intern identifierare: 1801512-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Humanoid robot
Intern identifierare: 1801513-1