2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling avseende Systemarkitekt
Beskrivning: Specifik upphandling avseende Systemarkitekt (kompetensnivå 5) till Karolinska Universitetssjukhuset.
Intern identifierare: K 2025-8610
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000