2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingkonsulter
Beskrivning: Denna upphandling avser att säkerställa tillgång till kvalificerade konsulter med kompetens inom offentlig upphandling, som vid behov kan stödja den upphandlande myndigheten.
Intern identifierare: 2025-01070
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: x
Intern identifierare: 1770172-0
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
Optioner:
Beskrivning av alternativen: xx
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingskonsult varor och tjänster
Beskrivning: xx
Intern identifierare: 1830745-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Upphandlingskonsult med IT-inriktning
Intern identifierare: 1830754-2