See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ajourhållare vägdata, en (1) konsult
Beskrivning: Avrop av Vägdata, Järnvägsdata och geografisk information. Dynamiskt inköpssystem, 16103, Vägdata, järnvägsdata och geografisk information
Intern identifierare: KOM-418777
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 38221000 Geografiska informationssystem (GIS eller motsvarande)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ajourhållare vägdata, en (1) konsult