847106-2025 - Resultat
Sverige – Social omsorg för handikappade – Enstaka platser - bostad med särskild service för vuxna enligt LSS 9§9
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEnstaka platser - bostad med särskild service för vuxna enligt LSS 9§9
BeskrivningUppdraget omfattar att tillhandahålla enstaka platser av bostad med särskild service för vuxna enligt LSS 9 § 9 enligt kravspecifikationen i form av grupp- eller servicebostad på ett sådant sätt att den vid varje tidpunkt ska uppfylla de krav som ställs i gällande lagstiftning, förordningar och föreskrifter inom området.
Intern identifierare2025-15 VON
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311200 Social omsorg för handikappade
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000