2. Förfarande
Förfarande
Titel: Regummeringstjänster bandgående fordon
Beskrivning: Regummeringstjänster av bandgående fordon såsom Stridsfordon, Stridsvagn och övriga bandgående fordon.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50630000 Reparation och underhåll av militärfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:96:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Möjliga optioner att lösa ut, för att förlänga avtalstiden.