847220-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Underhåll av allmänna vägar – För utförande av varmmassabeläggning i Västra regionen DM 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelFör utförande av varmmassabeläggning i Västra regionen DM 2026
BeskrivningFör utförande av varmmassabeläggning i Västra regionen DM
Intern identifierareKOM-418923
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233139 Underhåll av allmänna vägar
Ytterligare klassificering (cpv): 45233220 Ytbehandling av vägar, 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelVarmt DM01 2026
BeskrivningVarmmassabeläggning DM01 2026
Intern identifierareVarmt DM01
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelVarmt DM02 2026-2027
BeskrivningVarmmassabeläggning DM02 2026-2027
Intern identifierareVarmt DM02