2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanningstjänster för teknikprojektledare inom område fastigheter
Beskrivning: Region Örebro län upphandlar ramavtal för projektledare inom el och vvs till område fastigheter.
Intern identifierare: 25RS7025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Nej enbart ett generellt område för kvalificering
Intern identifierare: 1823739-0
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
Ytterligare klassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
Mängd: 0 timme
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 1. Anbudsområde A Projektledare el
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1823765-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 2. Anbudsområde B projektledare vvs
Intern identifierare: 1828610-2
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster