2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontroll (besiktning) av lokalnät
Beskrivning: Kontroll (besiktning) av lokalnät
Intern identifierare: KNAB-2025/300
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Enligt upphandlingsunderlag