2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drivenhet för patientvärmning SLL511
Beskrivning: Hearing inför upphandling av drivenhet för patientvärmning SLL511.
Intern identifierare: 24/19
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning