84745-2023 - ÄndringSverige-Umeå: Pärlor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Pyssel och hobbymaterial
Referensnummer: 22290
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18513100 Pärlor
II.1.4.
Kort beskrivning
Umeå kommuns och övriga avropsberättigades behov av pyssel- och hobbymaterial