847488-2025 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av utrustning i byggnader – Reparation och service av storköksutrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelReparation och service av storköksutrustning
BeskrivningVälkommen med anbud avseende reparation och service av storköksutrustning i Halmstads kommun och dess kommunala bolags bestånd. Avtalet omfattar både akuta och planerade reparationer, service på storköksutrustning inklusive hushållsvitvaror och tvättmaskiner. Utrustningen som omfattas av avtalet är av varierande fabrikat och ålder. Välkommen!
Intern identifierareKS-2023/00561
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000