847516-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänster Rosen och Rådhuset
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Rosen och Rådhuset
BeskrivningNorrköpings kommun inbjuder er att lämna anbud på upphandling av städtjänster Rosen och Rådhuset. Visning av objekten kommer att ske 2026-01-12 - 2026-01-16. Anbud ska lämnas i enlighet med upphandlingsdokumentet.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121433:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning, 90911300 Fönsterputsning, 90910000 Städning