2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produktionsteknik Malmöfestivalen 2025 Scen till Stora Scenen
Beskrivning: Avser Produktionsteknik Malmöfestivalen 2025 Scen till Stora Scenen
Intern identifierare: TN-2025-324
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Produktionsteknik med tillhörande tjänster till fastighets- och gatukontoret
Beskrivning: Scen till Malmöfestivalen
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering lägsta pris
Beskrivning: LÄgsta pris