See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Oxygen Enriched Waters
Beskrivning: Procurement Oxygen Enriched Waters
Intern identifierare: K 2023-9107
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24960000 Olika slag av kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Qualification
Beskrivning: This procurement is for covering the material supply related to the current marketing authorization for Fludeoxyglucose(FDG) Solution for injection.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administration
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: OEW
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Contract