847587-2025 - Resultat
Sverige – Trycksaker och tillhörande produkter – Trafikmateriel/ Vägmärken
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrafikmateriel/ Vägmärken
BeskrivningKungsbacka kommun bjuder härmed in till att lämna anbud som syftar till att teckna avtal om trafikmateriel. I upphandlingsdokumentet benämns den upphandlande myndigheten som Kommunen och avtalsanvändare som beställare. Syftet med upphandlingen är att tillgodose Kommunens behov av trafikmateriel såsom: vägmärken, gatunamnsskyltar och fästanordningar m.m.
Intern identifierare2025-00323
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000