2. Förfarande
Förfarande
Titel: CTG utrustning med tillbehör och förbrukningsmaterial
Beskrivning: Upphandling av CTG utrustning och kompatibel skalpeleletrod inkl andra tillbehör och förbrukningsprodukter kopplat till området.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115034:Lot:1