84787-2020 - ResultatSverige-Norrköping: Delar till flygplan, rymdskepp och helikoptrar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI HUMS AW 139
Referensnummer: 18-03414
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34730000 Delar till flygplan, rymdskepp och helikoptrar
II.1.4.
Kort beskrivning
Request for information (RFI) regarding health usage monitoring system analysis service (HUMS) for Leonardo AW 139.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34710000 Helikoptrar, flygplan, rymdfarkoster och andra motordrivna luftfartyg, 34731700 Helikopterdelar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI HUMS AW 139.