2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ekonomisystem
Beskrivning: Falu Energi och Vatten AB inbjuder härmed er att lämna intresse för att delta i upphandlingen av Ekonomisystem med diarienummer FEV24/0087 enligt bifogade instruktioner och handlingar. Upphandlingen kommer genomföras som förhandlat förfarande med föregående annonsering, se vidare i ansöksinbjudan.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48812000 Ekonomiska informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101479:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning, 48442000 Programvara för finansiella system