2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2024 Kontrastinjektorer CT Region Norrbotten
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal på kontrastinjektorer, tillhörande förbrukningsartiklar, reservdelar och tillbehör för leverans till Region Norrbotten.
Intern identifierare: 24/320
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000