848117-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster
BeskrivningSamverkan Återvinning Miljö SÅM upphandlar Städtjänster på flera objekt som är beläggna i Värnamo kommun, Vaggeryds kommun, Gislaveds kommun, Gnosjö kommun samt Hylte kommun
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsområde A
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122900:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde B
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122900:Lot:2