See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonstvätt Ovanåkers kommun 2025
Beskrivning: Ovanåkers kommun upphandlar fordonstvättstjänster för kommunens fordon samt olika tillvalstjänster som transport till och från bilprovningen, däckservice och bilverkstad.
Intern identifierare: 15313
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Alfta
Beskrivning: Ramavtalet avser tvätt och städ av fordon
Intern identifierare: Alfta
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Edsbyn
Intern identifierare: Edsbyn