2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elektroniska boendelås till särskilt boende - 2
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett system (utrustning + IT-stöd) för elektroniska boendelås till särskilt boende.
Intern identifierare: HVO-2025-8543
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44521110 Dörrlås
Ytterligare klassificering (cpv): 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Elektroniska boendelås till särskilt boende - 2