848389-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Portable train simulator
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPortable train simulator
BeskrivningPortable train simulator for ABE.
Intern identifierareHS-2025-2735
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGeneral requirements
BeskrivningSe upphandlingsdokument.
Intern identifierare1822298-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelMain part
Intern identifierare1822299-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAdded value
Intern identifierare1831305-2