See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beställning 1
Beskrivning: Beställning 1 avseende användargenerad data.
Föregående meddelande: 646420-2025
Intern identifierare: 25-19175
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000