Upphandlingen avser ramavtal för material, resurser, fräsning, asfaltsbeläggningar, vägmarkering, anläggningsarbeten samt anslutande tjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44113800 Vägbeläggningsmaterial, 45233200 Diverse ytbehandling, 45233220 Ytbehandling av vägar, 45233221 Vägmarkeringsarbeten, 45233228 Ytbeläggningsarbete
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen