See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och underhåll av hissar
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för service och underhåll av hissar. Varje servicebesök ska utföras fackmannamässigt och enligt gängse norm. Akuta reparationsåtgärder och andra akuta och angelägna fel t.ex. jourutryckning vid hisstopp
Intern identifierare: NVK 2025/00264
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1812971-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Intern identifierare: 1812972-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Uteslutning och kvalificering av leverantör
Intern identifierare: 1812973-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: MALL-Avtal
Intern identifierare: 1812974-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kontaktuppgifter
Intern identifierare: 1812975-4