849346-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Miljökonsulter för miljöstyrning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMiljökonsulter för miljöstyrning
BeskrivningUpphandling avseende ramavtal för miljökonsulter för miljöstyrning, återbruk och klimatberäkningar
Intern identifierareSFB-2025-00571
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000