2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anskaffning truckar samt service och underhåll - Del 2
Beskrivning: Upphandlingen är en kompletterande upphandling av anbudsområde 2 och 3 i föregående upphandling 2025-O000083 Anskaffning av truckar samt service och underhåll
Intern identifierare: 2025-O003209
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42415000 Gaffeltruckar, truckar, plattformstruckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Intern identifierare: 1836102-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1 Plocktruck med tillhörande vagn
Beskrivning: Omfattar plocktruck med tillhörande vagn
Intern identifierare: 1836692-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2 Plocktruck
Beskrivning: Plocktruck
Intern identifierare: 1836104-2