2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1100 Kemtekniska produkter för storkök
Beskrivning: Kemtekniska produkter för storkök
Intern identifierare: 25/74
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Ja