See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: El-material, Telge Nät Södertälje kommun
Beskrivning: Grossist för el- och stadsnät-material samt drift av konsignationslager i Södertälje.
Intern identifierare: TI 2025-1058
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se underlag
Intern identifierare: 1784215-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Referenser
Beskrivning: se underlag
Intern identifierare: 1831192-1
Huvudklassificering (cpv): 31700000 Elektroniska, elektromekaniska och elektrotekniska varor