2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbil med kran
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp och leverans av en (1) ny 3-axlad kranbil med tippflak med en totalvikt ca: 28 ton.
Intern identifierare: KLF 2025/122
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
Ytterligare klassificering (cpv): 34142000 Kranbilar och dumprar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lastbil med kran