See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster för Uddevalla kommun
Beskrivning: Denna upphandling genomförs på uppdrag av kommunens revisorer och omfattar både tjänsten som sakkunniga till de förtroendevalda revisorerna i kommunen för grundläggande och fördjupad granskning , sakkunniga till lekmannarevisorer i bolag/stiftelser samt tjänsten finansiell revision i bolag/stiftelser.
Intern identifierare: KREV/2025:22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000