85037-2026 - Planering
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – RFI - Blodgassystem för sjukhuslaboratorier
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Blodgassystem för sjukhuslaboratorier
BeskrivningRequest for information angående blodgassystem för sjukhuslaboratorier.
Intern identifierareRS 2025-04929
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38434520 Apparater för analys av blod, 38434540 Biomedicinsk utrustning