See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flytt- och ruststäd - Faxeholmen AB och Söderhamns kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser städning av lägenheter vid flytt eller renoveringar för Faxeholmen AB och Söderhamns kommun.
Intern identifierare: 15542
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911100 Städning av bostäder, 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Flytt- och ruststäd - Faxeholmen AB och Söderhamns kommun