2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS inom Stubb- och tuvfräsning, maskinell slåtter och restaurering
Beskrivning: Länsstyrelsen Skåne inbjuder er till att ingå i ett Dynamiskt inköpssystem, nedan kallat DIS, gällande fräsning av stubbar, träd, buskar och tuvor, samt maskinell slåtter och betesputsning i marker med dålig bärighet eller där andra begränsande faktorer råder samt fräsning av stubbar, träd, buskar och tuvor. Då åtgärderna varierar och innehåller en eller flera åtgärdstyper beskrivna i underlaget, är ni välkomna även om ni inte kan tillhandahålla samtliga åtgärdstyper i detta DIS .
Intern identifierare: 512-5693-2021
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000