See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Medicinteknisk utrustning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar att tillhandahålla medicinsk utrustning inom respektive delområde i enlighet med vad som närmare framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde 1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118556:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118556:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 3
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118556:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 4
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118556:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 5
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118556:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Delområde 6
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118556:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Delområde 7
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118556:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Delområde 8
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118556:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Delområde 9
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118556:Lot:9